Поставка енергетичного обладнання

Для досягнення високих показників прибутковості і технологічних інновацій необхідно потурбуватися регулярними поставками сучасного енергетичного обладнання. Якщо ви тільки починаєте вести бізнес в цій сфері, або не володієте необхідними навичками в укладенні договору поставки, зверніться в компанію Divitec Group.

Наші фахівці володіють багаторічним професійним досвідом в сфері укладання взаємовигідних угод, налагодження логістичних ланцюжків, впровадження техніки в експлуатацію та модернізації існуючої апаратної бази для подальшого розвитку будь-якого енергетичного підприємства.

Підприємство «Дівітек Груп» здатні укласти договір не тільки з українськими, а й міжнародними виробниками, грунтуючись на наступних перевагах замовника:

  • циклічність поставок;
  • можлива модернізація наявної бази з плином часу;
  • подальше розширення виробничої сфери;
  • особливості ведення бізнес-моделі;
  • максимальна продуктивність ліній.

При укладанні договору з підрядником ми враховуємо і оцінюємо переваги і недоліки енергетичного обладнання кожного потенційного партнера, після чого даємо вичерпну інформацію замовнику і розробляємо повний пакет юридичних документів на поставки техніки, запчастин і аксесуарів.

З нашою допомогою ви можете обладнати підприємство такими елементами як двигуни, запірні і регулюючі механізми, насоси, трубопроводи, електроприводи, щитові, джерела безперебійної роботи, аварійні вимикачі та сучасні комп’ютеризовані системи автоматизації виробництва.

Компанія Divitec Group прагне запропонувати своїм клієнтам краще, що може виробляти сучасна енергетична галузь.