Поставка основного обладнання для насосної станції ВП ЮУАЕС

|
Замовник:ВП ЮУАЕС
Обладнання:Основне
Статус: Реализован

Спеціалісти Дівітек Груп приймають участь у проекті постачання основного обладнання для насосної станції постачання води на бризкальні басейни ВП ЮУАЕС.

Ось основна інформація про цей проект:

В березні 2016 року “Енергоатом” приступив до реконструкції системи технічного водопостачання на Южно-Українській АЕС вартістю 1,214 мільярда гривень. Ця реконструкція передбачає реалізацію трьох проектів: будівництво 5 бризкальних басейнів, насосної станції у складі 5 насосних агрегатів, облаштування потокоспрямовуючої споруди (завіси) в акваторії Ташлицького водосховища, а також будівництво комплексу споруд для заповнення та підживлення водойми-охолоджувача.

Реконструкція дозволить Южно-Українській АЕС збільшити річний виробіток електроенергії приблизно на 1 мільярд кВт-год. Будівництво всього комплексу нових споруд системи технічного водопостачання АЕС (5 насосних агрегатів і 5 бризкальних басейнів) буде завершено в 2019-2020 роках. Після завершення проекту по реконструкції системи водопостачання станції Южно-Українська АЕС зможе збільшити річне виробництво електроенергії, в залежності від погодних умов, на 3-15%, що відповідає 0,5-2,5 мільярда кВт-год.
Для цього проекту італійською компанією Termomeccanica Pompe було виготовлене унікальне обладнання – вертикальні насоси з регульованим нахилом лопаток – 156 С1PPARS 95 з такими технічними характеристиками:

 

Витрата 50,400 м³/год.
Напір  24.8 м
Ефективність 87%
Вага насоса та двигуна Насос  = 72 тонни – двигун = 40 тонн
Розміри насосу Довжина = 12.2 м  – діаметр = 4,3 м
Потужність приводу 3,890 кВт
Частота обертання 330 об./ хв

 

Насосне обладнання комплектувалося двигунами Hyundai, додатково за бажанням замовника було виконане постачання системи плавного пуску електродвигунів виробництва Motortronics (Південна Корея).

Спеціалісти Дівітек Груп виконали весь об’єм робіт по супроводу цього проекту – від підготовки тендерної пропозиції до вхідного контролю на майданчику ВП ЮУАЕС.

Ми не спиняємося на досягнутому та готові до нових викликів та звершень!