На ЮУАЕС готуються до монтажу насосного обладнання для бризкальних басейнів

На южно-українському майданчику 27 вересня засідав щомісячний оперативний штаб з втілення проєктів реконструкції системи техводопостачання ЮУАЕС і добудови Ташлицької ГАЕС. Під головуванням віцепрезидента ДП «НАЕК «Енергоатом» Айдина Айсіна традиційно розглянули виконання рішень протоколів попередніх засідань, стан фінансування робіт, реалізацію планів необхідних закупівель та дотримання графіка будівництва.

Окрему увагу було приділено стану готовності будівельних конструкцій до монтажу помпових агрегатів і закладних для насосів, а також моніторингу графіка монтажу основного устаткування насосної станції, будівельних робіт та закупок необхідного обладнання. Говорили також про стан фінансування будівництва та проведення закупівель у рамках двох проєктів.

Наголошувалося, що основні сили в процесі впровадження проєкту реконструкції системи технічного водопостачання атомної станції нині сконцентровано на будівництві насосної станції для бризкальних басейнів. П’ять насосних агрегатів італійської компанії «TM.P.S.p.A.-Termomeccanica pompe» вже поставлені на южно-український майданчик. Протягом вересня облаштовано основу під закладні частини до них, виконано монтаж фундаментної плити. Ведеться підготовка до збирання нерухомої та виїмної частин насосних агрегатів, яке проведуть під шеф-наглядом італійських фахівців.

26.9.2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *