Послуги

Комплексний менеджмент проектів

Створення цілісної структури управління проектом: взаємодія з контрагентами, українськими та іноземними партнерами, технічний супровід проекту, переклад та легалізація документів. Повний цикл робіт по проекту – від тендерних процедур до вводу в експлуатацію обладнання на майданчику замовника/виконання послуг.

детальніше

Поставка енергетичного обладнання

Наші фахівці володіють багаторічним професійним досвідом в сфері укладання взаємовигідних угод, налагодження логістичних ланцюжків, впровадження техніки в експлуатацію та модернізації існуючої апаратної бази для подальшого розвитку будь-якого енергетичного підприємства.

детальніше

Консультаційні послуги в енергетичному секторі

Наші фахівці володіють багаторічним професійним досвідом, необхідними навичками та міжнародними сертифікатами, що підтверджують високу кваліфікацію і знання своєї сфери. Регулярні курси обміну досвідом з іноземними колегами дозволяють нам набагато глибше вникати в суть питання, орієнтуючись на світові тренди і тенденції.

детальніше

Підготовка тендерних і технічних пропозицій

Підготовка тендерної документації та супровід процесу закупівлі – це одна з сильних компетенцій Дівітек Груп, і ми з радістю допоможемо Вам зробити участь в тендері максимально комфортною і вигідною для Вас.

детальніше

Підготовка технічної документації згідно з нормативними документами

Компанія Дівітек Груп пропонує послуги з розробки технічної документації наступних видів:технічна пропозиція для участі в процедурі закупівлі, технічна специфікація, програма приймально-здавальних випробувань тощо

детальніше

Поводження з радіоактивними відходами

Дівітек Груп займається розробкою технологій оптимальної переробки рідких радіоактивних відходів АЕС України.

детальніше

Представництво інтересів іноземних компаній

Професіонали Divitec Group мають багаторічний досвід у представництві іноземних компаній, які мають намір вийти на український енергетичний ринок та шукають надійних партнерів.

детальніше

Допомога в метрологічної атестації устаткування

Компанія «Дівітек Груп» спирається виключно на вимоги чинних НД і власний професіоналізм, пропонуючи оптимальні і дієві кроки по проходженню повірочних робіт. Ми також зацікавлені в мінімізації фінансових вкладень з вашого боку. Всі наші дії розташовуються в правовому полі щодо метрологічних нормативів.

детальніше