Команда

Ілющенко Ігор Володимирович

Директор

Випускник Донецького політехнічного інституту, інженер промтеплоенергетик. Розпочав кар’єру в Донецькому НДІ чорних металів, працював помічником генерального директора Укрвуглереструктуризації. В 2003 році переїхав до Києва, де розпочав діяльність в атомній енергетиці – на посаді заступника директора ВП «Атомкомплект» ДП НАЕК «Енергоатом».

В 2010-2016 рр. обіймав посаду директора в представництві компанії Sempell в Києві. В 2016-2018 Ігор Володимирович очолював проектну групу в Україні з постачання насосного обладнання в рамках масштабного проекту модернізації технічного водопостачання Ташлицького водосховища ВП «Южно-Українська АЕС».

Разом з лідерськими та організаційними компетенціями, Ігор Володимирович володіє прекрасними людськими якостями, має чудову родину та виховує трьох дітей.

Цикаленко Оксана

Керівник проектів

В 2005 році Оксана закінчила КНУ ім.Шевченка , за фахом – перекладач німецької та англійської мов, магістр. З самого початку своєї кар’єри займалася реалізацією проектів постачання обладнання для українських АЕС.

Оксана спеціалізується на співпраці з іноземними компаніями, серед них – провідні виробники енергетичного обладнання – Sempell, Bopp&Reuther, Weir Power & Industrial (Sebim), Termomeccanica Pompe.

У Дівітек Груп Оксана розвиває напрям поводження з радіоактивними відходами та прагне до того, щоб українські АЕС були максимально безпечними для довкілля та людини.

Напрямки: тепломеханічне обладнання, поводження з радіоактивними відходами.

Лазарєв Андрій

Керівник проектів

Андрій отримав освіту за фахом «Правознавство» в Запорізькому національному університеті, а також за фахом «Атомна енергетика» в Одеському національному політехнічному університеті.

Розпочав діяльність в сфері атомної енергетики в 1999 році на Запорізький АЕС, в 2003р. року переїхав до Києва, де працював у ВП «Атомкомплект» та Дирекції НАЕК «Енергоатом».

Приймав участь у добудові енергоблоків № 4 РАЕС, № 2 ХАЕС та Ташлицької ГАЕС. За вагомий особистий внесок та сумлінну працю Андрія нагороджено грамотою ДП НАЕК “Енергоатом”. Окрім атомної енергетики, Андрій приймав участь у побудові ГЕС “Сендже” (Екваторіальна Гвінея), в структурі генерального підрядника займався забезпеченням будівництва ГЕС необхідними матеріалами, обладнанням та технікою.

Напрямки: тепломеханічне, електротехнічне обладнання, вимірювальна техніка